NÁPOJ Z LOTOSOVÉHO KOŘENE V PRÁŠKU 50g

Kód: 00618
149 Kč / ks 298 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
23.1.2019
Lotosový kořen se tradičně používá jako nejúčinnější čistě bylinný prostředek pro léčbu a prevenci veškerých poruch dýchacího aparátu, protože přímo posiluje energii plic a průdušek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lotos neboli Nelumbo nuciferum nebo česky lotos indický je dvouděložná bahenní rostlina z čeledi leknínovitých a roste s listy zdviženými nad vodní hladinou. Poskytuje jedlá semena a oddenek. Předpokládá se, že lotus je původem z Indie a přišel spolu s Budhismem do Číny a odtud následovně do Japonska. V oddenku se nachází asparagin, nelumbin a škrob.
 
Hlavní účinky
Lotosový kořen se tradičně používá jako nejúčinnější čistě bylinný prostředek pro léčbu a prevenci veškerých poruch dýchacího aparátu, protože přímo posiluje energii plic a průdušek. Dodává jim správné jang. Blahodárně působí na jejich sliznice a zároveň je hojí a hydratuje.
 
Lotosový kořen je nazýván také "králem zlomených a poškozených kostí". Vyrůstá totiž v bahně rybníků, což je neocenitelné bohatý biologický minerál s mnoha vzácnými přírodními látkami, které zvláště potřebuje naše krev, kosti, svaly a vazy.
 
Unikátní vlastnosti otosu je schopnost napojit porušenou tkáň i cévy ozku, pro kterou je objektivně účinný léke podávaným co nejdříve po mozkové příhodě.

Další dravotní účinky

  • při dlouhodobém užívání (1-2 roky) vyplavuje usazeniny z kloubů
  • léčí astma
  • látka nelumbin stimuluje pohyb tělních tekutin a hlenů
  • asparagin pomáhá vylučovat přebytek tekutin z plic a dýchacích trubic.
  • důležitý při odstraňování čpavku z těla
  • podporuje léčbu syndromu chronické únavy

 
Lotusový škrob, který obsahuje 13% jednoduchých cukrů, je dobrým zdrojem energie a pomáhá ostatním složkám při jejich práci. Lotus se sbírá na podzim, kdy obsahuje nejvíce účinných látek. U nás lze zakoupit v prodejnách zdravé výživy v sušené formě jako kolečka nebo prášek. Je vynikající při léčbě nachlazení, kašli, astmatu, při plicních a také ledvinových problémech.
 

Obsah balení: 100g

Doplňkové parametry

Kategorie: POVZBUZENÍ ORGANISMU
Záruka: datum_spotreby
Hmotnost: 0.08 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .