CENTRUM MEDICÍNY

Vezměte zodpovědnost za zdraví do svých rukou

 

Zdraví máme jenom jedno, proto bychom o něj měli náležitě pečovat. Velký podíl na tom, abychom byli fit, má zdravá strava. Ta přispívá ke správnému fungování našeho organismu, pomáhá při obnově buněk, při hubnutí, ale také při léčení různých nemocí.  V našem jídelníčku by tak nemělo chybět dostatek vitamínů, minerálů a živin. Základ našeho „menu“ by tak mělo tvořit dostatek ovoce, zeleniny, celozrnné výrobky, libové maso a ořechy. Od věci není ani užívání přírodních doplňků stravy, které vám pomohou k lepší vitalitě a zlepší vaši fyzickou i psychickou kondici.

 

Zdraví pod kontrolou

Hlídat si však nestačí pouze naši stravu. Pod kontrolou bychom měly mít také náš zdravotní stav. Jenže, ruku na srdce - kdo z vás chodí na pravidelné preventivní prohlídky? Možná je za tím strach z nepříjemných krevních odběrů nebo nedostatek času, ale většina z nás lékaře navštěvuje až v okamžiku, kdy není vyhnutí. To už však může být pozdě. Udělejte si celkový obrázek o vašem zdraví dřív, než se u vás projeví první příznaky nemoci. Díky moderním lékařským přístrojům se rychle a bezbolestně dozvíte, jak na tom jste. K jedněm z těch nejlepších patří Metatron Hunter.

 

Odhalte, co vás trápí

Tato diagnostika zdraví umí rychle a přesně odhalit příčinu zdravotních problémů, rozpoznat zvládne viry, bakterie i parazity, které mohou v našem těle nadělat pořádnou neplechu. Odhalit dokáže i skrytá stadia onemocnění, které nejsou patrné ani na ultrazvuku, počítačové tomografii nebo magnetické rezonanci. Nespornou výhodou je také fakt, že se naměřené výsledky dozvíte hned a na jednom místě. Nemusíte tedy čekat dlouhé týdny, ani obíhat nespočet ordinací. Včasné odhalení nemoci vám umožní předejít jí dřív, než propukne naplno a výrazně tak zvýšit vaše šance na vyléčení. Toto kompletní zdravotní vyšetření je zcela bezpečné a bezbolestné, prostě si jen pohodlně sednete, na hlavu nasadíte senzory ve tvaru sluchátek a pak už jen sledujete velký monitor před sebou, na kterém po celou dobu vše vidíte. Tak, vezměte konečně zodpovědnost za vaše zdraví do vlastních rukou!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz