Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1854 hodnotení
5
1813x
4
37x
3
2x
2
0x
1
2x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

AZ Avatar autora Alexandr Zappe Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 2.2.2019
Super jsem nad míru spokojen. Děkuji za vaše skvělé produkty.
MK Avatar autora Marcela Krapková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 31.1.2019
S obchodem jsem velmi spokojená,nakupují pravidelně.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 31.1.2019
+ Spokojenost s kvalitou zbozi i s rychlim dodanim

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 31.1.2019
+ Rychlé dodání
+ Kvalitní produkty
+ Skvělá komunikace obchodu

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek. 31.1.2019
Velkou nevýhodou je dlouhá čekací doba.Objednala jsem v neděli a zboží došlo až za týden v pondělí.Jiné eshopy mají dobu do 3 dnů.Bylo by fajn to zlepšit a Váš eshop by byl téměř dokonalý.
MP Avatar autora Milena Pitlachová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.1.2019
Všechno v pořádku!
SH Avatar autora Sylvie Horská Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.1.2019
Rozumné ceny, dobrá komunikace i dodací lhůta.
JP Avatar autora Jaroslav Procházka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.1.2019
Rychlost a doufám i kvalita produktů ????
JZ Avatar autora Jana Zmátlová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.1.2019
Rychlé dodání, doporučuji
MP Avatar autora Misa Procházková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.1.2019
Jsem spojojena,kvalitni zboží,rychle dodani.urcite jsem nenakupovala naposled.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.1.2019
+ rychlost nákupu

Velmi spokojen
MP Avatar autora Michaela Peterková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.1.2019
Dobrá komunikace, rychle dodani
MM Avatar autora Mária Mojžišová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.1.2019
Doručenie zasielky trvalo mesiac. Produkt sme si objednali začiatkom decembra, vypredal sa zrejme a z toho dôvodu zásielka došla az v polovici januára t. roku. Mohli nam to dať aspoň vedieť.
HŠ Avatar autora Hana Šafaříková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.1.2019
Ano, jsem spokojena a doporučuji !!!!
H Avatar autora Helena Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.1.2019
Vše bylo v pořádku a navíc výborná cena.
DN Avatar autora Dana Navrátilová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.1.2019
Spokojenost, jako vždy rychlé dodání a kvalitní zboží
JK Avatar autora Josef kamenský Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.1.2019
spokojen s rychlostí dodání i chutností výrobků
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 22.1.2019
+ Široký výběr kvalitních potravin
+ Dobré ceny
+ Volitelná balení
+ Milý tón info emailů

Nedali mi vědět, že jeden produkt z objednávky není dostupný, kvůli čemuž se dodání zdrželo o týden. Taky mi přijde škoda velkého množství plastů, do kterého je zboží baleno.
LB Avatar autora Ladislav Bereš Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.1.2019
Nakupuji pravidelně vždy bez problémů
JM Avatar autora Jaroslav Michalek Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.1.2019
Vše je ok

Ovládacie prvky výpisu

1854 položiek celkom
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz