Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1854 hodnotení
5
1813x
4
37x
3
2x
2
0x
1
2x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

KD Avatar autora Katerina Dubjáková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 14.12.2018
Vše proběhlo v naprostém pořádku
VS Avatar autora Veronika Světlíková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.12.2018
Okamžité a velmi vstřícné jednání při řešení problému s objednáním zboží, kdy nešlo zaplatit přes online platební bránu a nešla zvolit doprava přes Zásilkovou, ale obratem mi byla zaslána faktura pro platbu převodem a nastavena Zásilkovna. Když zdravou výživu, tak už jedině od Via Naturae :)
GD Avatar autora Gabriela Drázdová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.12.2018
Děkuji, vše super))
PV Avatar autora Pavel vokřál Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.12.2018
vše proběhlo tak jak má :-)
L Avatar autora Lena M Hamitouche Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 12.12.2018
Množství produktů, rychlé doručení, dobrá komunikace a promptní a vstřícné řešení problémů.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 12.12.2018
Spokojenost.
IL Avatar autora Ivana Loucká Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 11.12.2018
Velmi spokojená:)
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10.12.2018
nebyl problém , vše došlo v pořádku, kvalita OK
MP Avatar autora Monika Petrová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10.12.2018
veľmi spokojná
ML Avatar autora Marie Leskovanová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10.12.2018
spokojena
MŠ Avatar autora Milena Šplíchalová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 9.12.2018
V tomto obchode jsem nakupovala uz minuly rok i se svymi spolupracovnicemi a byly jsme velmi spokojeni. Zbozi dorazilo vcas,vsechno paradne zabaleno,neposkozeno. Muzu jen vrele doporucit. Budu zde i nadale objednavat. Proste parada.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 9.12.2018
výborná kvalita produktů
KJ Avatar autora Kateřina Janováčová Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek. 9.12.2018
S nákupem jsem byla spokojená. Jediné minus shledávám v tom, že místo Mug cake příchuť straciatella mi přišla příchuť citron, kterou jsem si neobjednala.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 9.12.2018
první pokus a zkušenost výborná
BK Avatar autora Barbora Kárníková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.12.2018
spokojena s každým nákupem
ŠF Avatar autora Šárka Frolíková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.12.2018
Doporučuji všem, kteří preferují zdravou výživu nebo jsou limitováni potravinovými alergiemi. Kvalitní, čerstvý sortiment a rychlé dodání.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.12.2018
+ Rychlé vyřízení a dodání

Nic
LL Avatar autora Lenka Lišková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.12.2018
Mohu jedině doporučit! Stala se mi velice nepříjemná věc, kdy Česká pošta ztratila zásilku, přes jiného dopravce mi však byl balík zaslán okamžitě znovu. Co se týče výrobků, jedná se o skutečně kvalitní produkty. Já určitě budu objednávat znovu. :)
SH Avatar autora Sylvie Horská Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 5.12.2018
Spokojená jsem, protože obchod funguje. Co si objednám, to dorazí :-)
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 5.12.2018
Jsem velice spokojený.

Ovládacie prvky výpisu

1854 položiek celkom
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz