Orechy, Strana 5
Radenie produktov
357 položiek celkom
Značky
Zobrazených položiek: 357
Výpis produktov
BIO
3Kg
–20 %
€11,81
/ ks
Jednotková cena:
€3,94 / 1 kg
Kokosová mouka díky vysokému obsahu vlákniny dodá pocit sytosti. Mouka je bezlepková, hypoalergenní a také obsahuje nízký obsah sacharidů, p
BIO
5 kg
€82,91
/ ks
Jednotková cena:
€16,58 / 1 kg
Tyto BIO mandle v extra kvalitě jsou nejkvalitnější na českém trhu a ohromí Vás nejen velikostí plodů, ale i chutí a vůní. Jsou certifikované v RAW KVALITĚ ze Španělska.
3Kg
€13,46
/ ks
Jednotková cena:
€4,49 / 1 kg
Kokosová mouka díky vysokému obsahu vlákniny dodá pocit sytosti. Mouka je bezlepková, hypoalergenní a také obsahuje nízký obsah sacharidů, p
