Štěstí je otevřít oči dokořán bylinná směs BIO s kořením 31 g SONNENTOR




Související produkty

Tato směs květů sama přesvědčuje díky své krásné barevnosti, ve které může tu a tam někdo nalézt inspiraci.

Tato harmonická čajová směs s ginkgem, konop.listem a chmelem vás může příjemně ukolébat jako v pohádce.

Směs obsahující meduňku, zelený oves, měsíček a chrpu má výraznou chuť a je výborným společníkem po práci.

Z kopřivy se dá připravit lahodný čaj, který se velmi dobře hodí k jarnímu období a díky svým pročišťujícím účinkům může být použit k vnitřní očistě.
Detailní popis produktu
S touto neobyčejnou čajovou směsí s maté, kurkumou a růžovým pepřem můžete soustředně proplout novým dnem a mít tak oči dokořán. Štěstí je…cítit svěžest ranní rosy na bosých nohou a vychutnat si plné aroma i chuť tohoto nápoje. Skvěle ladí s vydatnými pokrmy, sýry a pořádnou snídaní. Carpe diem!
Návod k přípravě: čajový sáček na šálek (cca 250 ml) přelejte vroucí vodou a nechte 5-10 min. luhovat.
Skladování: Skladovat v suchu a chladu.
Složení: maté* 40 % (obsahuje kofein), tulsi*, kurkuma* 10 %, dobromysl*, citronová tráva*, zázvor*, pepř růžový* 5 %. * = bio
Balení: 31 g
CZ-BIO-002
Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
Nutriční hodnoty se mohou u přírodních produktů lišit.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Čaje, léčivé byliny a houby |
---|---|
Hmotnost: | 0.031 kg |
EAN: | 9004145025882 |
Bio: | 1 |

Kdo má meduňku na zahradě, může se těšit z její citronové vůně při každém průchodu kolem ní.

Chaga (rezavec šikmý, Inonotus obliquus) je vitální houba bohatá na velké množství bioaktivních látek. Obsahuje 4 % triterpenů, melanin a kyselinu betulinovou.

Lahodná citronová chuť plná antioxidantů podporuje kognitivní a duševní zdraví člověka.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.