Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1834 hodnocení
5
1793x
4
37x
3
2x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ maximalna spokojnost, nakupim znova a doporucim kazdemu
Seriozny pristup, co slubili splnili, rychle dodanie, kvalitny tovar, moj prvy nakup a zostavam vernym klientom.
M
Marie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.10.2021
Ano
M
Monika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.10.2021
Vše v pořádku.
Velmi podrobné informace o zboží skladem
JN
jan novak
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2021
Plna spokojenost,dekuji.
K
Kateřina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.10.2021
Velká spokojenost s komunikací i s produkty *
+ rychlost,kvalita
+ nádherné půlky ořechů-nerozlámané
+ sehnat hrubý kokos těžké, zde však super
+ rozinky krásné, velké, žluté
+ Vynikající spolupráce
A
Alena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.10.2021
Rychlost, velký výběr
Pěkně zabalené, bylo doručeno vše
PH
Pavel Hrubeš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.10.2021
Rychlé jednání i dodání,kvalitní zboží!
J
JANA
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.9.2021
vše ok ,při objednávkach ochotná domluva
Rádi si opět objednáme.)))))
D
Daniel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.9.2021
Nadmíru,budu nadále váš zákazník
J
Josef
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.9.2021
Spokojenost už více roků . Ať se jim daří.
+ výběr, milá komunikace s obchodem
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.9.2021
Dobrý obchod,spokojenost
Lš
luboš šunik
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.9.2021
dobré ceny, skvělá komunikace, doporučuji
VS
Věra Schmidová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.9.2021
Výborný obchod, ochotní zaměstnanci vychází maximálně vstříc.
P
Petr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.9.2021
Vše bylo v pořádku,doporučuji obchod.
J
JIří
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.9.2021
Ano, velká spokojenost. Kvalitní zboží za dobrý peníz, výborná komunikace, dodání trvalo 4 dny od objednání. Pečlivě zabaleno, skleněné věci přišly naprosto v pořádku. Moc děkuji za příjemný nákup. Jiří.
