Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1834 hodnocení
5
1793x
4
37x
3
2x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MW
Marie Walterová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2020
Ano jsem spokojená
VJ
Veronika Jilčíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2020
Jsme
+ Už jsem několikrát na eshopu nakupovala a vždy všechno bylo v pořádku. Jsem velice spokojená.
JF
Jaroslava Ferencova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2020
K
kujar
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2020
Spokojenost
P
Petr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2020
Maximální spokojenost. Kvalitní zboží, přijatelná cena, super zákaznický servis, komunikace i rychlost dodávky v nelehké době předvánoční a coronavirové. Vrátím se znovu. Doporučuji.
G
Gabča
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.11.2020
Spokojenost, rychlost dodání a výběr produktů.
M
Martin
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.11.2020
Rychlost, spolehlivost a kvalita zboží
Všechno bylo v pořádku a včas!!! Díky
LC
Lóránt Culinka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2020
Spokojenost s dodáním
LI
Lauermannová Irena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2020
Perfektní, rychlé dodání, zboží přesně podle potřeb
ZD
Zuzana Davidová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2020
Celkovo spokojená
D
Dana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2020
Spokojenost ;-)
MO
Marek Olbrecht
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2020
vysoká spokojenost
Z
Zuzana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2020
Nakupuji zde už několik let a přestože se mezitím vynořilo spoustu nových bio/eko eshopů, zůstávám věrnou zákaznicí. V listopadu 2020 se změnil vlastník, tak jsem měla trochu obavy, ale nová majitelka je perfektní, velice vstřícná a pracovitá, takže naopak vidím a očekávám ještě další zlepšení. Široký sortiment, velká praktická balení, skvělá kvalita produktů
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.11.2020
Skvely obchod, velice rychle dodaní, doporucuji
Vše v pořádku, jen mne mrzí, že ač jsem do objednávky připsala prosbu o dodání zboží, které nebylo při objednání skladem, s tím, že doplatím a nevadí mi pozdější dodání celé objednávky, zůstalo to bez jakékoli reakce a objednávka byla vyřízena bez toho.
EB
Eva Berková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2020
Spokojená
IT
Iveta Tejčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2020
Spokojenost s cenami, kvalitou výrobků
K
Kateřina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2020
jsem naprosto spokojená -produkty jsou kvalitní
