Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1835 hodnocení
5
1794x
4
37x
3
2x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
IP
Ivana Pavlíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.3.2020
Maximálni spokojenost
JH
Jiri Honzek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.3.2020
Spokojenost
EB
Edita Bartošová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.3.2020
Rychlé doručení přes zásilkovnu, dobré ceny. Děkuji
JB
Jana Bockisch
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.3.2020
S obchodem jsem zcela spokojená, je rychlý a srozumitelný.
Janka
+ Skvělý, rychlý a spolehlivý přístup k zákazníkovi.
+ Velká serioznost a spolehlivost
Musím se hluboce omluvit, posledně jsem nedostala nějaké zboží, ale až se skoro 1/4ročním zpožděním jsem zjistila, že za vše může ČESKÁ POŠTA, jejichž zaměstnankyně (pošta PACOV)při doručování balíčku na prázdnou chalupu hodily balíček do zahrady přes plot (klidně obloukem, což mi dělají i v létě, byl tam kokosový ojel, nerozbil se jenom díky dobrému zabalení) a tam v keřích ležel nepovšimnut rozmoklý skoro 4 měsíce, než jsme si ho všimli- když jsme náhodou po dlouhé době jeli zkontrolovat zazimovaný objekt. PROSTĚ ČESKÁ POŠTA PERLÍ, KDE MŮŽE!!!!
+ spolehlivost rychlé doručení
PD
Petr Dietrich
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.3.2020
Kupoval jsem křemelinu, vstřícné jednání, děkuji za obchod.
Petr Dietrich
VL
Věra Ludviková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.3.2020
super a čaje úžasné
JV
Josef Volák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.3.2020
Je to super obchod doporučuji.
JP
Jana Průchová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2020
super
IV
Irena Valíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2020
Spokojenost nebyla,objednala jsem si sladidlo,čistou stevii pod názvem STEVIA ERIA ve 400g balení a přišel mi místo toho STEVIOL,složení nejasné.
DN
Dana Nevrlá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2020
Spokojenost
VR
VACLAV ROHLENA
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.3.2020
ano velmi
+ Cena
Ani na druhý pokus se nezdařila úhrada platební kartou, musel jsem zaplatit převodem.
PM
Petra Maříková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2020
Nakupuji zde pravidelně , velký výběr surovin za velmi přijatelné ceny . Nakupuji velmi ráda a budu i nadále
IH
Ivana Holasová
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
10.3.2020
Objednala jsem si kombuchu, zboží bylo celkem rychle dodáno, ale do dvou dnu to rozhodně nebylo. S produktem spokojenost.
LU
Ladislava Urbanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.3.2020
Objednáno poprvé a naposledy. Uvádějí dodání zboží do dvou pracovních dnů, zboží mi bylo dodáno za pět dní a to až když jsem poslala email. A zboží? Lískové ořechy žluklé, nedají se jíst a několik produktů s končící trvanlivostí. Velké zklamání...
BŠ
Boris Škandera
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.3.2020
Rychlá dodávka - dobrá cena.
KK
Kateřina Kolářová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.3.2020
Spokojení jsme vždy, musím se však přidat k těm, kterým se moc nelíbí množství plastů v balení, přijde mi nadbytečné. Taky jsme si za tu dobu a všechny ty objednávky "zvykli" na pěkný dárek k velké objednávce, ale poslední tři objednávky (ta poslední za 6 tisíc Kč) nás v tomto ohledu zklamaly, dostali jsme müsli s rozinkama, které nejíme, a v minulých nějakou müsli tyčinku. Vím, že dárek není samozřejmostí, ale taky vím, jak to bylo s dárky ještě minulý rok, a to za menší objednávky, takže se nemůžu ubránit pocitu zklamání v tomto ohledu. Jinak se zbožím vše v pořádku.
