Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1835 hodnocení
5
1794x
4
37x
3
2x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Jako vždy perfektní.
FM
Filip Mičulka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.6.2019
Cajk
KP
Karina Pouzankova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.6.2019
Super!
KM
Karel Mach
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.6.2019
Rychlost, kvalita, široká nabídka, dobrá komunikace
DK
Denisa Kubalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.6.2019
velice, objednání bez problému a rychlé dodání + výrobky jsou výborné :)
ZC
Zuzana Cascino
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.6.2019
Veľká spokojnosť s kvalitou výrobkov, rýchlym dodaním a skvelou komunikáciou.
C
Caltovna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.6.2019
Rychlost, spolehlivost, komunikace
H
HelenaZ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.6.2019
Perfektní zboží, pistácie nesolené, nepražené mnohem chutnější! A zdravější.
JG
Jana Gallová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2019
Som spokojna
LJ
Ludmila Jaroňová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2019
ano
LJ
Ludmila Jaroňová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2019
ano
DP
Denisa Picková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.6.2019
Vše proběhlo na jedničku. Oceňuji ochotu a komunikaci.
Mohu jen doporučit.
ZC
Zdeněk Celba
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.6.2019
Ano
HR
Hana Richterová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2019
velmi spokojena
Chutné
IH
Ivana Hrubá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2019
Zboží došlo v pořádku a cena odpovídá kvalitě. Tento obchod doporučuji.
MJ
Magdalena Janečková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.6.2019
Spokojenost ,doporučuji.....
LJ
Ludmila Jaroňová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.6.2019
velmi spokojená
EV
Eduard Vojčík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.6.2019
Spokojen. Nemám žádné připomínky. Doporučuji.
+ Platba kreditni kartou i ze zahranici
Lehke objednani a vcelku rychla dodavka zbozi, po hodne nechybnych dodavkach jednou udelali chybu ve velikosti jednoho baleni za coz se hned omluvili a obratne poslali spravnou... vyborny servis...
