Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1833 hodnocení
5
1792x
4
37x
3
2x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JN
Jarmila Nechalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.10.2018
Nakupuji zde pravidelně a jsem velmi spokojena.Kvalita zboží a rychlost dodání,výborná komunikace,vstřícnost majitele i personálu.
HP
Hana Prouzová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.10.2018
Jsem velmi spokojena
+ Kvalitni a chutne zbozi
- Obcas trochu trva doruceni, ale tentokrat bylo ok
PF
Petr Fiala
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.10.2018
Spokojenost, kešu natural- kvalitní nepolámané, chutné, konopný olej bio panennský, zdá se být v deklarované kvalitě. Jsem spokojen i s balením a dodací lhůtou.
+ Vždy perfektní služby.
+ Široký a kvalitní sortiment.
Zuper!
TN
Tereza Nešpolová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2018
Naprostá spokojenost! Kvalitní výrobky, přijatelné ceny, příjemná komunikace a velmi rychlé dodání zboží. Není co dodat :)
KH
Kateřina Hoferová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2018
Ano, velmi solidní obchod, včasné dodání určitě zase nakoupím, doporučuji.
G
GoMango s.r.o.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2018
Spokojenost s vysokou kvalitou zboží, příjemnou komunikací i rychlostí doručení objednávek.
+ Velký a kvalitní sortiment za rozumné ceny.
Výhoda možnosti dodání zboží,které nemám možnost koupit u nås v obchodě.
PJ
Pavlína Jedličková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2018
Dodání a vše proběhlo skvěle,jsem spokojená se vším, velice doporučuji
OD
Otka Džoganiková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2018
jsme velice spokojeni
ŠK
Šárka Katzerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2018
Výborná komunikace ,spokojenost se zbožím
LD
Lenka Dobrohrušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2018
Muj druhy nakup, pokazde extra rychle dodani a vse bez problemu.
MA
Marta Abtová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2018
Byla jsem spokojená,byl to zatím můj první nákup,ale dobrý
+ Jednoduše řečeno - vše klapne tak, jak má.
- Nic mne nenapadá...
Moje dosavadní zkušenosti jsou zatím veskrze výborné.
AD
Andrea Diblíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.9.2018
S obchodem jsem byla naprosto spokojená! :) Objednávka dorazila velice rychle a moc mě potěšil dárek od Sovičky. Určitě to nebyl můj poslední nákup na vašem webu.
Vše proběhlo veli rychle a spolehlivě.
TR
Tereza Rábová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2018
Rychlé dodání, precizně zabalené a kvalita výrobků nepřekonatelná ????
IP
Ivana Prokešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2018
Spokojenost :)
