Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1834 hodnocení
5
1793x
4
37x
3
2x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
SV
Sylwia Vicenová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2025
Ano , vždy jsem spokojená.
JB
Jaroslav Bezucha
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.2.2025
Téměř vše v poho,ale v kešu přimýchané menší kousky.
HŽ
Hana Žáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.2.2025
Mohu jen doporučit.
MJ
Mikeš Jenčá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.1.2025
Kvalitní potraviny,slušné ceny,rychlé dodání,velká spokojenost
RM
Romana Moťková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2025
S obchodem jsem spokojená.
V nabídce je vše co potřebuji.pouzivám a z čeho peču a vařím.Ocenuji velká ekonomická balení
DH
Daniela Hanzelková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.1.2025
S obchodem jsem spokojena , vše došlo v pořádku, produkty jsou super. Děkuji
BŠ
Bohumila Šteflová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2025
Naprostá spokojenost.
JB
Jaroslav Bureš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2025
S nákupem jsem byl spokojen.
OB
Olina Bugárová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2024
Kvalitní potraviny,slušné ceny,rychlé dodání,velká spokojenost
MH
Marketa Hynkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2024
Rychlé jednání.
MT
Monika Toralová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2024
Velice dobrá komunikace, rychlé dodání, objednané produkty výborné,jen švestky jsou cítit papirem
VF
Vlasta Faustová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.12.2024
Jsem ráda, že mohu sehnat produkty v bio.
S nákupem jsem spokojená.
MN
Marie Nováková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.12.2024
S nákupem jsem byla spokojená.Marie Nováková
PŠ
Petr Ševčík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2024
Jasně vše jak má být,produkt super
MŠ
Marek Šichtanec
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2024
všechno super akorát nedorazila čokoláda s karamelem která byla fakturována
MK
Markéta Kopková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2024
Ráda bych řekla, že velmi spokojena, vše došlo rychle, to ano, nicméně jedno balení přišlo s ustřiženým rohem, čili cizrnová mouka v objednávce v krabici. Že se něco natrhne, bych i pochopila, toto je viditelné ustřižené či něčím uřízlé. Budiž ještě. Nicméně zatím nemám ani na druhý email upozornění na tento problém ze strany firmy odpověď. Bohužel to kazí dojem.
J
jozef
(Administrátor)
5.12.2024
Dobrý den
Omlouvám se za problém, který jsme Vám způsobili je tak jak píšete, že se to může stát, nicméně nesouhlasím s Vámi, že ani na druhý email jsme Vám neodepsali. Tyto problémy opravdu řešíme. Ted jsem kontroloval komunikaci. Nemám od Vás ani jeden email, kde jste prosím zaslala Vaši reklamaci?
RJ
Radomir Jílek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2024
Nákup i zboží úplně v pohodě.
Trošku drhlo DPD, ale měsíc před Vánoci....
MV
Martin Vorel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.11.2024
ano velmi
RH
Renáta Hudkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2024
Spokojena
ID
Ilona Divišová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2024
Velmi spokojena
