Chilli mleté BIO 40 g SONNENTOR




Související produkty
Rýžový slad je přírodní rostlinné sladidlo s jemnou karamelovou chutí, vyrobené z celozrnné rýže a klíčků ječmene. Skvělá alternativa cukru i medu.
Datlový Sirup – přírodní sladidlo plné energie a zdraví. Používejte datlový sirup jako zdravou náhradu a alternativu za běžný cukr.
Tento bezlepkový a bezfosfátový kypřící prášek do pečiva obsahuje vinný kámen (jehož krystalky najdete v sudech od vína), běžnou jedlou sodu a kukuřičný škrob.
Těstoviny Penne BIO - klasické těstoviny v tvaru pera, které jsou ideální pro různé pokrmy a dobře se jí i malým dětem.
Detailní popis produktu
Okuste opravdovou ostrost latinskoamerické, africké, či orientální kuchyně. V kuchyni se použití chilli meze nekladou. Kdo má rád ostré a hledá intenzivní chuťový zážitek, neodolá a sáhne po tomto chilli, jehož ostrost se označuje číslem 6. Hodí se do těstovinových omáček nebo pro přípravu marinád. Také dezerty mohou snést trošku ohně, obzvláště doporučujeme čokoládovou chilli omáčku, která se výborně hodí ke zmrzlině i pikantnímu kuřeti. Míra ostrosti je na každém balení vyznačena pomocí stupnice 0-10. Tento produkt neobsahuje žádné alergeny.
Využití: pomazánky, jídla z jednoho hrnce, kari, dušené maso, ryby, čerstvý sýr, drůbež, grilování, zelenina, luštěniny, brambory, jehněčí maso, mořské plody, těstoviny, hovězí maso, zvěřina, pečené maso, pikantní štrúdl, polévky, vegetariánská jídla
Kuchyně: světová kuchyně
Skladování: Skladovat v suchu a chladu.
Složení: 100% chilli bio
Balení: 40 g
CZ-BIO-002
Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
Nutriční hodnoty se mohou u přírodních produktů lišit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koření a soli |
|---|---|
| Záruka: | datum_spotreby |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 9004145003545 |
| Položka byla vyprodána… | |
Skořici lze využít všelijak: při pečení moučníků, do teplých nápojů, ale také při výrobě domácí kosmetiky.
Černý pepř mletý BIO je jemné aromatické koření s výraznou chutí a vůní. Dodá vašim pokrmům nezaměnitelný šmrnc.
BIO Skořice Cassia – silně aromatická skořice s výraznou chutí. Ideální do pečení, čajů i kari.
TYMIÁN BIO SYPANÝ , účinky tymiánu znaly již naše prababičky. Velmi dobře se také hodí k cibuli, vínu a pivu.
Vanilka má relaxační účinky, a proto i ve vašich pokrmech dokáže divy – jakmile ucítíte tu neodolatelnou vůni pravé vanilky, vaše smysly budou jako v ráji!
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
